STUDNA.net na FESTIVALU FANTAZIE

[aktuality] [o co jde ?] [pro zájemce o účast] [program] [spolupráce] [kontakty] [odkazy] [galerie] [diskuse]

 


FESTIVAL FANTAZIE
Chotěboř 27.6.-6.7.2008

Následující informace jsou jen stručným výcucem toho hlavního, co si myslíme, že by každý zájemce měl předem vědět - aktuální, přesné a podrobné info najdete na oficiálním webu festivalfantazie.cz.

 

Co je FESTIVAL FANTAZIE?

FESTIVAL FANTAZIE je v ČR největší setkání příznivců literatury, filmu, her a Internetu, zaměřených na science-fiction a budoucnost, fantasy a horor, mytologii a historii, kosmonautiku a moderní technologie, a navazuje na bohatou tradici podobných setkání, tzv. conů (angl. convention). Program zahrnuje projekce hraných i animovaných dlouho- i krátkometrážních filmů, fanfilmů, seriálů, TV dokumentů, turnaje a volné hraní her deskových, karetních, počítačových i na hrdiny, besedy se spisovateli, herci a výtvarníky, odborné i humorné přednášky odborníků, redaktorů a fanů. Dále tematické diskuse, soutěže, ceremoniály s vyhlášením výsledků literárních a jiných soutěží, autogramiády, výstavy, koncerty, divadelní a šermířská představení, sportovní turnaje, ples s volbou nejlepšího kostýmu a se slosovatelnou vstupenkou, literární dílnu, volbu Miss, prodej a burzu knih a her, ...

 

Jak se tam dostanu?

Město Chotěboř nachází se na Vysočině, zhruba na půl cestě mezi Prahou a Brnem. Podrobný návod se spoustou možností, jak se do tohoto malebného kouta Česka dopravit, pro Vás sepsali organizátoři
zde.

 

Jak se přihlásit, kde budu bydlet, co budu jíst?

K účasti je výhodné se přihlásit předem (kvůli výběru ubytování), ale není to nutné, stačí i jen přijet na místo, kdykoliv v průběhu akce, třeba i jen na jeden den. Recepci najdete v kině Družba v Tyršově ulici. Při přihlášení předem a platbě vybraného vstupného a služeb do 31.5. je podstatně nižší vstupné. Součástí vstupného je i ubytování ve vlastním spacáku v místní sportovní hale nebo škole, nicméně organizátoři nabízejí i další možnosti ubytování, pokud se už na spacák cítíte staří... :-) Ke stravování je možné využít organizátory zajištěný bufet a restauraci hotelu Vysočina, nebo samozřejmě i volně jiná stravovací zařízení ve městě. V průběhu FESTIVALU funguje i vlastní malá hospůdka.

 

Kolik mě to bude stát?

Dlouhý dokument s popisem nejrůznějších možností platby a slev najdete opět na oficiálním webu. Z nejdůležitějších údajů: celý FF (10 dní) zaplacený předem Vás přijde na 1140.- korun, naopak jeden den programu placený až přímo na místě 190.- korun.