STUDNA.net na FESTIVALU FANTAZIE

[aktuality] [o co jde ?] [pro zájemce o účast] [program] [spolupráce] [kontakty] [odkazy] [galerie] [diskuse]

 

Aktuality

(aktuality pro celý FESTIVAL FANTAZIE naleznete zde)

15.5.2008
Finalizována stránka s programem, který jsme právě dnes přihlásili! Opraveno pár nefunkčních odkazů na web FF, okopírovaných z loňska. Mimochodem až do 31.5. se můžete přihlašovat za lacinější vstupné, takže pokud už jste rozhodnuti, není důvod váhat... :-)

30.3. 2008
První přehled našich zvažovaných programů najdete na stráne s Programem. Už od minulého týdne je rovněž možné se na FF přihlašovat, čehož byste měli využít v případě, že chcete mít vstupné lacinější...

10.3. 2008
Díky hacku našeho fóra jsme přišli o diskusi od konce roku na téma program, nicméně alespoň můžeme k jeho skladbě přistoupit s čistým štítem... :-) Lehký nástřel zatím jistých přednášek a filmů se tu objeví co nevidět.
Kromě našeho programu doporučujeme zejména následující tématicky zpřízněné linie FESTIVALU FANTAZIE: SlayerCon (Buffy/Angel a Joss Wheadon vůbec) a SeriesCon (věnovaný známým i málo známým seriálům). Žánrově by naším fanům mohl být blízký i zbrusu nový VampCon o upírech, vlkodlacích atd.

29.1. 2008
Stručná fakta o naší letošní účasti: STUDNA bude opět mít závěrečné tři dny, tj. pátek 4.7.2008 až neděle 6.7.2008. Pátek je pracovní den - ale jelikož státní svátky tentokrát vyšly oba na víkend, bude zřejmě naopak snazší si vzít dovolenou... :-) Celý program proběhne v Zrcadlovém sále, což po loňských smutných zkušenostech s jedním dnem ve Velkém sále docela vítáme.

28.1. 2008
Web aktualizován z lehce okopírované loňského stavu o všechny nové informace letošního ročníku. Do odkazů přibyly banery a anotace ostatních linií FF, které nám přijdou pro horror fana nejzajímavější. Na programu začínáme tedy pracovat o plné dva měsíce dříve než vloni! :-)